SKI NË MAVROVË 2 DITË €45

Not Rated from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

Tour Type

Winter Tour

Group Size

50 persons

Location

North Macedonia

Overview

MAVROVE, STRUGE, OHER

  • ► Janar 15-16, 19-20, 22-23, 26-27, 29-30
  • ► Shkurt 2-3, 5-6, 9-10, 12-13, 13-14, 16-17, 19-20, 23-24, 26-27
  • ► Mars 5-6, 6-7, 7-8
  • ► Hotel Mirage 4* €45
  • ► Hotel Izgrev 5* €55

PROGRAMI:

► Dita e pare:

-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.

-Nisja nga Durresi ne oren 05:15. (Pagese extra €4.1 / personi )

-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30.

►(Per realizimin e transfertave nga Durresi duhen minimalisht 9 persona pjesemarres)

Do te vazhdojme udhetimin tone drejt doganes se Qafe Thanes ku do te bejme nje ndalese per pushim te shkurter ne zonen e Librazhdit.

Pas procedurave doganore do te vizitojme qytetin e Struges. Me pas vazhdojme drejt qytetit piktoresk te Ohrit ku aty do te vizitojme qytetin e vjeter, kalane e qytetit, kishat e njohura dhe do te kemi mundesi te nje eksperience fantastike per personat qe deshirojne te zhvillojne edhe lundrim me anije ne liqen per te prekur pjese te tjera te Ohrit. Pas konsumimit te lire te drekes kryejme akomodimin ne hotel.

Darka ne hotel. Mbremje e lire.

►Dita e dyte: Pas mengjesit vazhdojme udhetimin drejt Parkut Kombetar te Mavroves. Qendrimi i lire per ski dhe per te shijuar natyren e bardhe qe Mavrova ofron. Shoqeruesi jone mund t’ju ofroje asistence dhe sugjerime per personat qe duan te mesojne te skijojne. Konsumimi i drekes ne menyre individuale ne restorantet e zones (nuk ju mungon asistenca dhe sugjerimet e guides). Nisja nga Mavrova per ne Tirane rreth ores 15:00. Kthimi ne Tirane dhe Durres ne darke me ndalesa te shkurtra gjate rruges.

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete:

-Veshje Dimerore kundra bores, Kambale ose cizme kundra bores, Doreza kundra bores, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres, fruta te thata, cokollata,

 

Travel Styles

Cultural
Nature & Adventure
Independent
Activities
Special Interest

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review

BLU TOUR ico-vefified-1

Member Since Jul 2020

from €45

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
from
€45
0 Review